Férfi dzseki Regatta Larrick II
- Aktivitás szerint:
- túra / városi
- Szigetelő töltet:
- szintetikus
22 850 Ft -tól
A kosara üres. Segítségre van szüksége a választáshoz? Nézzen be a tanácsadóba, vagy írjon nekünk.
A Dare 2b Endless II Jacket egy újrahasznosított ARED 20/20 vízálló és légáteresztő anyagból készült férfi téli kabát. A teljesítmény megvéd az esőtől és a hótól, de távol tartja a nedvességet. Négyirányú sztreccsel a teljes hegyi mobilitásért. A bélés és a kötött szalagok a galléron és a mandzsettán a melegséget biztosítják. Az optimális védelem érdekében viharzárral és magas gallérral ellátott kapucnival rendelkezik, amely bepattintható. Cipzáras alsó zsebekkel kiegészítve. A hegyekbe és a városba tervezték.
Az anyag azon képessége, hogy áteressze az emberi test által termelt vízgőzt. Azt mutatja meg, hogy hány gramm pára tud elpárologni 1 négyzetméter szöveten keresztül 24 óra alatt (MVTR érték).
A vízállóság azt fejezi ki, hogy az anyag mennyire képes ellenállni a víznyomásnak. Minél magasabb ez az érték, annál jobban ellenáll az anyag az átnedvesedésnek.
A Dare 2b egy angol márka, amelyik remek minőségű téli öltözetet, cipőket és kiegészítőket gyárt, elérhető áron. A termékeik ideálisak lelkes sportrajongóknak és extrém sportolóknak egyaránt, de tökéletes választás lehet azoknak is akik idejük nagy részét a városban töltik, de szeretnek kényelmesen mégis divatosan öltözködni. Az összes Dare 2b termékhez modern technológiákat és remek minőségű funkciós anyagokat használnak fel.