Flextail MAX Boat Pump
Elektromos pumpa
A könnyű, kompakt Flexttail MAX Boat Pump pumpa egyszerűen, pillanatok alatt képes felfújni a csónakot. Könnyű és egyszerűen tárolható, így bárhol elfér és bárhol használható, ahol csak szükség van rá.
Termékleírás
A Flexttail MAX Boat Pump pumpa praktikus eszköz csónakok, matracok, gyermekmedencék, játékok és egyéb felfújható outdoor felszerelések felfújásához. Minimum 25 perc üzemidőt kínál, és akár 12 kPa (1,45 psi) nyomást is elérhet. Azokon a hajókon, ahol 12 kPa-nál nagyobb nyomásra van szükség, kézi pumpa szükséges a munka elvégzéséhez.
A működtetés nagyon egyszerű. A pumpa bármikor és bárhol használható. Teljesen feltöltve akár 15 darab 274 cm x 76 cm x 33 cm méretű kajakot is fel tud fújni. A felfújási idő egy kajak esetében körülbelül 100 másodperc. A kijelző és a pumpa automatikus kikapcsolása segít pontosan a meghatározott nyomásúra felfújni a hajót. A fő kapcsoló olyan kialakítású, amely megakadályozza a pumpa véletlen bekapcsolását.
Fő tulajdonságok:
- könnyű és kompakt méretű
- könnyen fogható egy kézzel
- gyors felfújás 12 kPa nyomással
- kijelző
- 2500 mAh újratölthető lítium akkumulátor
Paraméterek:
- teljesítmény: 72 W
- tápellátás: Akkumulátor, USB
- maximális légnyomás: 12 kPa (1,74 psi)
- maximális nyomás kiengedéskor: 10 kPa (1,45 psi)
- maximális légáram: 142 l/min
- az akkumulátor üzemideje: 25 perc
- akkumulátor kapacitása: 2500 mAh
Csomag tartalma:
- pumpa
- USB töltőkábel
- reduktor szett
- tok
Videó
Paraméterek
- Márka
- Flextail
- Súly
- 455 g
- Méretek
- 6,8 x 9,5 x 12,8 cm
- Pumpa típusa
- Akku
- Szín
- fekete
- Garancia
- 24 hónap
- EAN kódszám
- 6971670132466
A gyártóról
A Flextail márkát 2012-ben hozták létre, hogy a vásárlóknak nagyobb szabadtéri kényelmet biztosítson. A márka fő területe a kis ultrakompakt pumpák matracokhoz, csónakokhoz és paddleboardokhoz. Az elmúlt években a vállalat már nem csak a felfújható kempingfelszerelésekre terjeszti kínálatát. A termékeket szabadalmak védik, és kiváló minőségükkel sok utazó szívét elnyerték.