Hoka M Challenger Atr 7 Wide
Férficipő
- Súly (g/pár):
- 504 g
- Drop:
- 5 mm
Termékleírás
A Hoka One One márkájú Challenger Atr 7 futócipő univerzális terepre készült. A felső rész a magas légáteresztő képesség és kényelem érdekében szintetikus technikai hálós anyagból és TPU-ból készült. Az erőteljes és különleges CMEVA habból készült középtalp optimális ütéscsillapítást és párnázást biztosít, emellett plüss tapintású.
A középtalp geometriája gyors, könnyű futást biztosít, míg a középen sűrűn elhelyezett kisebb grip és a talp külső részén elhelyezett nagyobb grip a nagyobb stabilitás érdekében bármilyen terephez alkalmazkodik. Az innovatív fűzős rögzítés kiválóan a helyén tartja az egész lábat. A talp leginkább megterhelt pontjai a saroknál és az orr résznél a nagyobb támogatás érdekében gumiból készültek. A sarokrész "rögzíti" a sarkat, és növeli a szükséges támogatást, valamint a biztonságot csúszós terep esetén
Wide kialakítás - 4mm-rel szélesebb platform!
Fő tulajdonságok:
- szintetikus hálóból készült felső rész
- CMEVA habból készült középtalp
- szimmetrikus betét az egyedi támogatásért
- gumis talp agresszív grippel
- sarokrész a szükséges támogatásért
Hoka One One mérettáblázat
A megfelelő cipőméret kiválasztása
Paraméterek
- Márka
- Hoka
- Termékcsalád
- Challenger Atr 7
- Rendeltetés
- Férfi
- Cipőméret (EU)
- 42 / 43 (1/3) / 44 / 44 (2/3) / 46 / 46 (2/3) / 47 (1/3)
- Súly (g/pár)
- 504 g
- Aktivitás szerint
- futó
- Drop
- 5 mm
- Terep típusa
- terep (erdei, réti, hegyi)
- Középtalp
- EVA habszivacs
- Cipőfelső
- Hálós anyag
- Szín
- szürke/kék
- Gyártó színmegnevezése
- Outer Orbit / Hoka Blue
- Garancia
- 24 hónap
- Termékkód
- EAN kódszám
A gyártóról
A francia Hoka One One márka az egyik legfiatalabb futó különlegesség a piacon. Története 2010-ben kezdődött, amikor a Salomon korábbi fejlesztői, Nicolas Mermoud és Jean-Luc Diard új irányokat kerestek a futócipők fejlesztése érdekében, megalkotva a futócipők egyik legprogresszívebb márkáját. A társaság azzal az ötlettel dolgozik, hogy egy futónak szabadnak kell lennie, függetlenül attól, hogy a természetben vagy a városban fut-e.
A Hoka név az ősi maori nyelvből származik, és lazán lefordítva azt jelenti: "Most van itt az ideje, hogy repüljünk". Manapság a márkát egyre több futó ismeri el a világ minden tájáról, a profi maratoni futóktól kezdve a hétköznapi hobbifutókig, akik meg akarják tartani fittségüket és jól csinálják testüket.