ForCamping s.r.o.

Összehasonlítom

10 Összehasonlítás

Felhasználói szekció

Bejelentkezés

Kosár

A kosara üres. Segítségre van szüksége a választáshoz? Nézzen be a tanácsadóba, vagy írjon nekünk.

Ingyenes szállítás

24 990 Ft

Tudta, hogy 24 990 Ft összeg feletti rendelés esetén ingyenes a szállítás?

Ocún Ozone HV

Mászócipő

Súly:
480 g
Válassza ki a termék típusát

Elérhetőség

Raktáron
Mikor kapom meg a terméket?
  • Már holnap Önnél lehet A raktáron lévő termékeket azonnal feladjuk
  • Próbálja ki az üzletben Rendeljen több változatot az üzletbe, és próbálja fel!
  • Ország boltja - I. helyezet Vásárlóink majd 99%-a ajánl minket

Fényképek

  • Ingyenes kiszállítás
Termékleírás

A legjobb Ocún mászócipő a kis peremekhez. Az Ozone HV - high volume egy nagy teljesítményű mászócipő, amelyet speciálisan a szélesebb lábakra terveztek. 3-Force szabadalmaztatott cipőszerkezeti rendszer a belső erők pontos elosztásához. Megszünteti a mászócipő nemkívánatos csavarodását. Az eredmény a láb tökéletes rögzítése a cipőben és maximális stabilitás a kis peremeken és fokokon. A varratmentes kialakítás növeli a kényelmet az exponált sarokrészen. A sarok CAT 1.5 gumikeverékkel van leragasztva, amely maximális tapadási teljesítményt biztosít.

A Vibram XS Grip egy olyan keverék, amely nagyon jól ötvözi a merevséget a tapadással. Ezek a jellemzők megbízhatóvá teszik a legkisebb peremeken és fokokon, és jelentősen segítik a stabilitás megőrzését, amikor a szélén áll (ending). A Vibram XS Gripp keveréket az Ocún kifejezetten a nehéz sziklamászáshoz tervezett mászócipőkhöz használja.

Az Ozone HV mászócipők fő előnyei:

  • szabadalmaztatott 3-Force system kivitel
  • HV változat a szélesebb lábakhoz
  • nagyon pontos az apró kiemelkedések, parányi lyukak illetve peremek érintése során
  • gumírozott orr a megbízható tapadásért
  • boltozat és sarok támogatása, amely a belső erőket a lábujjakra irányítja
  • aszimmetrikus forma és rugalmas nyelv a láb tökéletes rögzítéséért
  • 3D talpbetét az ujjak nagyobb támogatása érdekében
  • vegán – a cipők gyártásához használt anyagok nem állati eredetűek
  • Vibram XS Gripp cipőtalp
Paraméterek
Márka
Ocún
Termékcsalád
Ozone
Rendeltetés
Férfi / Női
Súly
480 g
Cipőméret (EU)
37 / 37,5 / 38 / 38,5 / 39 / 40 / 41 / 41,5 / 42 / 42,5 / 43 / 44 / 45 / 45,5 / 46 / 46,5 / 47 / 48
Cipzár
Tépőzár
Cipőtalp

A cipőtalp tompítja a láb ütődését.

Vibram
Cipőfelső
Microfiber
Szín
kék
Gyártó színmegnevezése
Dark blue / Dark Blue
Garancia
24 hónap
Termékkód
EAN kódszám
A gyártóról

A cseh Ocún márka 1988 óta foglalkozik mászócipőkkel és beülőkkel, igaz akkor még Rock Pillars név alatt kezdte meg működését. 1994-ben elkezdték az első termékek sorozatgyártását, majd pedig 4 évvel később Ocún márkanév alatt egyéb mászó felszerelések gyártásába is belekezdtek, mint a bouldermatracok, expressz hurkok, stb. A cég rövid időn belül egyre több országban ismertté vált, így újabb és újabb termékeket is felvettek a kínálatukba. Jelenleg a vállalatnak nagyjából 130 munkatársa van, akik fejlesztik és legyártják a mászó felszereléseket, 2015-től mindezt már csakis az Ocún név alatt. A cég továbbra is Csehországban gyártatja termékeit, melyeket folyamatosan tesztelnek különféle mászók segítségével.

További információ a gyártóról

További alternatívák