ForCamping s.r.o.

Felhasználói szekció

Bejelentkezés

Kosár

A kosara üres

Northfinder Albrecht

Férfi rövidnadrág

Férfi túranadrág Northfinder A sportos szabású Albrecht minden időben kényelmet biztosít, legyen szó nyári melegről vagy enyhe esőről.

Válassza ki a termék típusát

Elérhetőség

Raktáron
Mikor kapom meg a terméket?

Eredeti ár

25 066 Ft
A kedvezmény a bevezetése előtti 30 nap legalacsonyabb árából lett számolva
  • Már holnap Önnél lehet A raktáron lévő termékeket azonnal feladjuk
  • Próbálja ki az üzletben Rendeljen több változatot az üzletbe, és próbálja fel!
  • Ország boltja - I. helyezet Vásárlóink majd 99%-a ajánl minket

Fényképek

  • Újdonság

Fényképek

Termékleírás

A férfi trekking short Northfinder Albrecht minden időjárási körülményre alkalmas. Meleg időben értékelni fogja könnyűségüket, kivételes légáteresztő képességüket és sportos szabásukat, amely maximális mozgásszabadságot biztosít. A környezetbarát vízálló bevonat biztosítja, hogy rossz időjárás esetén a nedvesség egyszerűen lefolyik az anyagról. És ha mégis elázik, a gyorsan száradó anyag garantálja, hogy szó szerint azonnal megszárad.

Az állítható rugalmas derékpánt tökéletesen alkalmazkodik minden testalkathoz. A praktikus övhurkoknak köszönhetően övvel is kiegészíthető. Két oldalzseb és egy hátsó zseb vízálló YKK® cipzárral záródik.

Fő tulajdonságok:

  • kényelmes sztreccs anyagés sportos szabás a maximális viselési kényelem érdekében
  • légáteresztő és gyorsan szárad
  • elasztikus derékpánt övhurokkal
  • két oldalsó zseb és egy hátsó zseb vízálló cipzárral YKK®
  • pFC-mentes környezetbarát vízálló kezelés(DWR)
Paraméterek
Márka
Northfinder
Rendeltetés
Férfi
Méret
M / L / XL / XXL
Ruha anyaga
Poliamid / Spandex
Zsebek száma (ruházat)
3
Aktivitás szerint
sport / túra
Rövidnadrág hossza
Térdig érő
2 az 1-ben rövidnadrágok

A 2 az 1-ben rövidnadrág kombinálja a szűk és a lazább rövidnadrágot, ideális futáshoz és fitnesz tevékenységhez. 

Nem
Szín
fekete
Gyártó színmegnevezése
269black
Garancia
24 hónap
Termékkód
EAN kódszám
A gyártóról

A szlovák Northfinder márka létrejöttét 1996-ban a minőségi és modern ruházat hiánya eredményezte. Az NF Collection márka hamar elnyerte magának a fiatalokat és az idősebbeket is, nem csak Szlovákiában, majd Csehországban, de további országokban is. Később a márka tisztán sportruházat felé fordult, főleg síeléshez és egyéb outdoor tevékenységekhez. Ez a változás tükröződött a cégnév megváltoztatásában mely a Northfinder névre módosult. Ruháikat a bolgár és szerb téli üdülőhelyeken, a Kaukázusban és sok más hegységben is megtalálhatjuk. Jelenleg Közép- és Kelet-Európa top 10 legerősebb gyártója közé tartozik.

 

 

További információ a gyártóról

További alternatívák