ForCamping s.r.o.

Felhasználói szekció

Bejelentkezés

Kosár

A kosara üres

MSR Universal 2 Person

Sátoralj

Az MSR Universal Footprints tisztán, szárazon tartja a sátor padlóját amely így jobban védve van a kopással szemben, ezáltal növelve a sátor teljes élettartamát. 

Elérhetőség

Raktáron
Mikor kapom meg a terméket?

26 490 Ft

  • Már holnap Önnél lehet A raktáron lévő termékeket azonnal feladjuk
  • Próbálja ki az üzletben Rendeljen több változatot az üzletbe, és próbálja fel!
  • Ország boltja - I. helyezet Vásárlóink majd 99%-a ajánl minket

Fényképek

  • Ingyenes kiszállítás
Termékleírás

Az MSR sátorpadló tisztán, szárazon tartja a sátor alját amely így jobban védve van a kopással szemben, ezáltal megnöveli a sátor teljes élettartamát. A felhasznált anyagoknak köszönhetően nagyon erős és tartós. Könnyen karbantartható - csak nedves ruhával törölje le és gyorsan meg is szárad.

A fém szemeknek köszönhetően a sátorszerkezet rögzíthető a padlóhoz, belső sátor (vagyis hálóhülke) nélkül is felállítható, ezáltal csökkentve a sátor súlyát. Ne feledje azonban, hogy ez inkább ideiglenes vagy rövid távú megoldás.

Ez a sátoralj a következő modellekhez használható -Hubba Hubba NX, FreeLite 2, Carbon Reflex 2 és a Access 2.

Az MSR Universal padló előnyei:

Paraméterek
Márka
MSR
Súly
200 g
Méretek
122 x 208 cm
Szín
piros
Garancia
24 hónap
Termékkód
76028221
EAN kódszám
040818130100
A gyártóról

Cascade Designs egy családi magánvállalat Seattleben a Sziklás-hegység lábánál. Gyakorlatilag több cég társulásáról van szó. Ezek közé tartozik a ThermaRest (matracok és alvó rendszerek) valamint az MSR is, ami sátrak, bivakzsákok, hálózsákok, főzők, edények, szűrőrendszerek és egyéb felszerelések gyártásával foglalkozik.

A Cascade Designs dolgozói fiatal sportolók, lelkes outdoor rajongók. Gyakorlatilag saját maguknak tervezik a felszereléseket, így biztosak lehetünk benne, hogy hasznos, funkcionális és kitűnő minőségű termékeket kapunk tőlük. Az általuk felhasznált anyagok ma a legmodernebb high-tech találmányok közé tartoznak.

Ugyanakkor a cég természetesen odafigyel a környezetünkre is. Nem használnak fel olyan anyagokat amik esetleg nincsenek összhangban az ökológiai gondolkodásukkal, mint pl. a fatálok, bifenilek és más hasonlók. Minden termékük Amerikából vagy Corkból származik, ahol az ír leányvállalatuk található.

 

További információ a gyártóról

További alternatívák