Síszemüveg Uvex G.A GL 3000-4030 az OTG beállításnak köszönhetően dioptriás szemüveggel rendelkező síelők számára is ideális. A védőszemüveg lehetővé teszi, hogy szükség szerint cserélje a szemellenzőt.
Termékleírás
Az Uvex márkát 1926-ban alapította a bajorországi Fürthben Phillip Wintr, és eredeti érdeklődési területe a védőszemüveg gyártása volt. A megszerzett tudást és technológiát 1959-ben használták fel első síszemüvegük gyártásához.
Síszemüveg G.A GL 3000 To 4030 az Uvex cégtől ideális választás az egész napos por vagy downhill lovagláshoz. A szemüveg büszkélkedhet a Take Off technológiával , amely lehetővé teszi, hogy szükség szerint cserélje a lencsét. Így rossz időben nem kell pótszemüveget cipelnie a lejtőkre. A csere nagyon egyszerű és gyors a mini mágneseknek köszönhetően, csak csíptesse vagy vegye le a kívánt szemellenzőt (lásd az alábbi videót)
Az Uvex Supravision korróziógátló bevonat ködképző tulajdonsága 200%-kal nagyobb ködvédelmet nyújt, mint a standard. Ez lehetővé teszi, hogy a lejtőkön a legapróbb részleteket is élvezhesse. Természetesen az UVA-, UVB- és UVC-szűrők a lencse és a keret anyagába vannak beépítve. 100%-os szemvédelmet biztosít a kék fény és az UV-sugarak ellen. Közvetlen keretszellőztetés A keretben lévő lyukakon keresztül történő szellőztetés tökéletes szellőzést biztosít. A velúr egyrétegű hab kellemes érzést nyújt az arccal való érintkezéskor.
A speciális OTG kialakításnak köszönhetően a szemüveg könnyen és kényelmesen illeszkedik a dioptriás szemüveghez.
Ha eddig a napszemüveget csak designkiegészítőként tekintetted, most teljesen megváltoztatjuk a hozzáállásodat. Sportnapszemüveg választásakor a design is szerepet játszhat, de a végső döntésnél inkább más tulajdonságoknak kellene dominálniuk.
Szeretnél síszemüveget vásárolni, de összezavarodsz a lencsék adatai láttán? Nem tudod, melyik számodra az igazán megfelelő? Olvasd el ezt a cikket, és világos lesz.
Amikor a lábujjaink teljesen átfagytak, mindig nagy fejtörést okoz, hogy hogyan tudnánk kellően felmelegíteni őket. Az alpesi turizmus ismerői minden bizonnyal tudják, hogy néz ki ha ujjaink fagyási sérülést szenvednek és nem foglalkozunk vele kellően (röviden: kék, aztán fekete, aztán volt-nincs).