ForCamping s.r.o.

Felhasználói szekció

Bejelentkezés

Kosár

A kosara üres

JUBÖ Bushcraft Firesteel Stick XXL

Tűzgyújtó

A JuBö Bushcraft Firesteel Stick XXL tűzgyújtó teljes mértékben a Cseh Köztársaságban készült. A nagyméretű és robusztus magnéziummal dúsított acélpenge nagyszámú magas hőmérsékletű szikrát és hosszú élettartamot biztosít.

Válassza ki a termék típusát

Elérhetőség

Raktáron
Mikor kapom meg a terméket?
  • Már holnap Önnél lehet A raktáron lévő termékeket azonnal feladjuk
  • Próbálja ki az üzletben Rendeljen több változatot az üzletbe, és próbálja fel!
  • Ország boltja - I. helyezet Vásárlóink majd 99%-a ajánl minket

Fényképek

Fényképek

Termékleírás

A JuBö Bushcraft Firesteel Stick XXL tűzgyújtóegy robusztus, 13 mm vastag, magnéziummal dúsított acélpenge. Magas fokú tűzgyújtási komfortot és nagyszámú szikrát biztosít, akár 3500 °C-os hőmérsékleten. A tetején egy bőrzsinórral ellátott tömszelence található. A tűzgyújtó vizes állapotban, vagy nedves környezetben is működik. A tűzgyújtó élettartama 40 000 gyújtás. A tűzgyújtáshoz elegendő ha valamilyen éles él, pld. kés hátulja, kovakő vagy egy kő éles széle. Csehországban gyártva.

A tűzgyújtó előnyei:

  • gyújtás száma: akár 40 000
  • szikra hőmérséklete: 3 500° C
  • bármilyen éles élet használni lehet
  • a tűzgyújtó vizes állapotban, vagy nedves környezetben is működik
  • a felfüggesztéshez: bőrből készült zsinór

Jellemzők:

  • a tűzgyújtó teljes hossza: kb. 130 mm
  • az aktív felület hossza: kb. 120 mm
  • a rúd átmérője: 13 mm
  • súly 110 g
Paraméterek
Márka
JUBÖ
Termékcsalád
Bushcraft Firesteel
Súly
110 g
Méretek
13 x 1,3 cm
Szín
fekete
Garancia
24 hónap
Termékkód
76028864
EAN kódszám
A gyártóról

A JuBö márka mögött két srác áll - Tomáš Jurka és Tomáš Böser. A vezetéknevük első szótagjaiból alakult ki a márkanév. Mindketten az outdoor és bushcraftu szabadtéri és bozótvágás szerelmesei, akik saját műhelyükben kezdték meg a gyártást. Következetesen odafigyelnek az alapos tesztelésre és a végső minőségre. Elsősorban hazai forrásból származó anyagokat igyekeznek felhasználni.

Kínálatunkban elsősorban tűzkő található.

További információ a gyártóról

További alternatívák