Tollpárna Warmpeace cipzáros tollpárna
- Méretek:
- 39 x 26 cm
- Párna típusa:
- Töltettel rendelkező
11 520 Ft
A kosara üres. Segítségre van szüksége a választáshoz? Nézzen be a tanácsadóba, vagy írjon nekünk.
A Therm-a-Rest CompPillowCinch SageTopoWave S utazópárna a legnagyobb kényelmet biztosítja az utazások során. Elegendő kicsomagolni, behúzni és már alhat is.
A fényűzően puha, 60%-ban újrahasznosított poliészterből készült huzatot támogató és összenyomható, újrahasznosított habszivacs tölti ki. Kicsomagolás után egyszerűen húzza meg a húzózsinórt, hogy a kívánt szintre állítsa be az erősséget. A hozzáadott felső szigetelő réteg kiküszöböli a csomókat.
Cascade Designs egy családi magánvállalat Seattleben a Sziklás-hegység lábánál. Gyakorlatilag több cég társulásáról van szó. Ezek közé tartozik a ThermaRest a matracok és alvó rendszerek gyártója, valamint az MSR is, ami sátrak, bivakzsákok, hálózsákok, főzők, edények, szűrőrendszerek és egyéb felszerelések gyártásával foglalkozik.
A Cascade Designs dolgozói fiatal sportolók, lelkes outdoor rajongók. Gyakorlatilag saját maguknak tervezik a felszereléseket, így biztosak lehetünk benne, hogy hasznos, funkcionális és kitűnő minőségű termékeket kapunk tőlük. Az általuk felhasznált anyagok ma a legmodernebb high-tech találmányok közé tartoznak.
Ugyanakkor a cég természetesen odafigyel a környezetünkre is. Nem használnak fel olyan anyagokat amik esetleg nincsenek összhangban az ökológiai gondolkodásukkal, mint pl. a fatálok, bifenilek és más hasonlók. Minden termékük Amerikából vagy Corkból származik, ahol az ír leányvállalatuk található.