ForCamping s.r.o.

Összehasonlítom

1 Összehasonlítás

Felhasználói szekció

Bejelentkezés

Kosár

A kosara üres. Segítségre van szüksége a választáshoz? Nézzen be a tanácsadóba, vagy írjon nekünk.

Ingyenes szállítás

24 990 Ft

Tudta, hogy 24 990 Ft összeg feletti rendelés esetén ingyenes a szállítás?

MSR Strike Igniter

Tűzgyújtó

MSR Strike tűzgyújtó, amely minden típusú gázfőző meggyújtására alkalmas. Megbízható és ellenáll az időjárás viszontagságainak.

Válassza ki a termék típusát

Elérhetőség

Raktáron
Mikor kapom meg a terméket?

Eredeti ár

10 019 Ft
A kedvezmény a bevezetése előtti 30 nap legalacsonyabb árából lett számolva

Kedvezmény

9 518 Ft

  • Már holnap Önnél lehet A raktáron lévő termékeket azonnal feladjuk
  • Próbálja ki az üzletben Rendeljen több változatot az üzletbe, és próbálja fel!
  • Ország boltja - I. helyezet Vásárlóink majd 99%-a ajánl minket

Fényképek

Termékleírás

MSR Strike tűzgyújtó, amely minden típusú gázfőző meggyújtására alkalmas. Megbízható és ellenáll az időjárás viszontagságainak. A tűzgyújtó beépített palacknyitót is tartalmaz. A tűzgyújtó akár 3000 °C-os hőmérsékleten is képes szikrát szórni. Ideális kültéri tűzgyújtó tűzhelyhez és tűzhöz, amely még nedvesen is megbízhatóan működik.

Paraméterek
Márka
MSR
Súly
39 g
Szín
piros
Garancia
24 hónap
Termékkód
3167
EAN kódszám
040818031674
A gyártóról

Cascade Designs egy családi magánvállalat Seattleben a Sziklás-hegység lábánál. Gyakorlatilag több cég társulásáról van szó. Ezek közé tartozik a ThermaRest (matracok és alvó rendszerek) valamint az MSR is, ami sátrak, bivakzsákok, hálózsákok, főzők, edények, szűrőrendszerek és egyéb felszerelések gyártásával foglalkozik.

A Cascade Designs dolgozói fiatal sportolók, lelkes outdoor rajongók. Gyakorlatilag saját maguknak tervezik a felszereléseket, így biztosak lehetünk benne, hogy hasznos, funkcionális és kitűnő minőségű termékeket kapunk tőlük. Az általuk felhasznált anyagok ma a legmodernebb high-tech találmányok közé tartoznak.

Ugyanakkor a cég természetesen odafigyel a környezetünkre is. Nem használnak fel olyan anyagokat amik esetleg nincsenek összhangban az ökológiai gondolkodásukkal, mint pl. a fatálok, bifenilek és más hasonlók. Minden termékük Amerikából vagy Corkból származik, ahol az ír leányvállalatuk található.

 

További információ a gyártóról

További alternatívák